O mnie

Ewelina Szczepańska: z wykształcenia filolog, z zamiłowania fotograf, prywatnie szczęśliwa żona, mama cudownej dziewczynki, miłośniczka kotów i dobrego designu.

Fotografią pasjonuję się od kilku lat, ale odkąd jestem mamą, bliska mojemu sercu stała się fotografia dziecięca, rodzinna i okolicznościowa. Fotografuję dzieci w ich naturalnym środowisku, w plenerach, o każdej porze roku. Zdjęcia zrobię także w Waszym domu. Chcę być blisko Was. Chcę być Waszym fotografem. Na zdjęciach, które otrzymacie ode mnie, rozgości się naturalność i prostota. Rezygnuję z dodatków (chociaż nie unikam ich), aby uchwycić magię chwili: tu i teraz. Dbam o szczegóły. Próbuję pokazać Wasze uczucia, zapisać w kadrach te momenty, do których z pewnością będziecie wracać potem pamięcią.

Oferuję również sesje artystyczne, w tym typowo portretowe, które są mi najbliższe. Wówczas szczegółowo planujemy, umawiamy się na konkretną stylizację, ustalamy miejsce sesji. Pomogę Wam urzeczywistnić Wasze marzenia.

Chętnie uwiecznię dla Was tak ważne wydarzenia jak chrzty czy komunie Waszych dzieci. Wyjątkowe dni w życiu Waszej rodziny postaram się  zarejestrować ze szczegółami. Zadbam o to, aby moje kadry przekazywały emocje towarzyszące wydarzeniu.

Serdecznie zapraszam!